Корзина
691 отзыв
Надежный продавец Prom.ua
Автохимия Nowax, Turtle Wax, Motip, Presto, Atas, Runway!Купить с доставкой!
+380951353635
+380686355435
УкраинаВолынская областьЛуцкул. Кравчука, 44
Интернет-магазин TVMusic
Корзина

Купити протитуманні фари

Купити протитуманні фари

Незважаючи на постійні інновації в сфері безпеки водія і пасажирів автомобіля, кількість ДТП доволі висока. В деяких статистичних даних зазначається, що від небезпечних ситуацій з летальним результатом гине більше людей, ніж від деяких невиліковних хвороб.

Очі водія і його реакція – найголовніший чинник його власної безпеки, а також здоров’я його пасажирів. Гарне освітлення при поганих погодних умовах дозволяє швидко зреагувати на небезпеку, перепону, зустрічний транспорт чи випадкового перехожого. Саме тому досить популярним аксесуаром є протитуманні фари. Варто зазначити, що використання протитуманних фар регулюється законом. Тому недооцінювати їх важливість – груба помилка.

Зростання популярності протитуманних фар зумовило велику конкуренцію серед виробників, і як наслідок – інноваційний підхід до виробництва. Тепер Ви зможете купити протитуманні фари незвичайних форм, типів, з різним кольором світла, а також на основі LED технології.

На українському ринку здебільшого представлені китайські виробники автомобільних протитуманних фар. Вони мають доволі непогану якість, невисоку ціну і середній термін експлуатації. Якщо ви вирішили купити протитуманні фари, то рекомендуємо дуже ретельно вивчити усі необхідні параметри товару і сумісність з Вашим транспортним засобом. Фари з білим та жовтим кольором світла ідеально підійдуть для водіїв, які пересуваються постійно у погоду з великою кількістю опадів. Потік світла ефективно висвітлює усі мертві зони на узбіччі дороги. Інші кольори освітлення менш ефективні, але вигляд Ваш автомобіль буде мати досить ефектний. Також варто визначити форму необхідних фар, а вони бувають овальні, круглі, прямокутні, квадратні та інші.

Що для Вас важливіше – безпека чи шарм – вирішувати особисто Вам. А наша компанія бажає Вам безпечних подорожей і гарної погоди!

Другие новости