Корзина
679 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Автохимия Nowax, Turtle Wax, Motip, Presto, Atas, Runway!Купить с доставкой!
+380951353635
+380686355435
УкраинаВолынская областьЛуцкул. Кравчука, 44
Интернет-магазин TVMusic
Корзина

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

Купити автомагнітолу

Купити автомагнітолу

Привіт, мій любий читач! Уяви ситуацію: по якимось цікавим, непередбачуваним, дивним причинам ти вирішив замінити свою улюблену автомобільну магнітолу. Відкриваєш перший магазин, який ти зміг найти в Google, починаєш гортати позиції. Через деякий час до тебе приходить розуміння, що ти не можеш обрати потрібну. Не тому, що ти не розумієшся в цих пристроях. А тому, що вони ніби клоновані. Попередня схожа на магнітолу, яку бачив п’ять хвилин тому. А ця – копія наступної. Емоції починають брати гору і ти ніяк не можеш зрозуміти, яку купити автомагнітолу.

Вчені та спеціалісти по психологічним наукам з Великої Британії зробити дуже цікавий тест. Близько сотні власників авто запросили в магазин продажу автомобільних аксесуарів і запропонували обрати магнітолу, яка їм сподобалася найбільше і лише візуально. Результати були дуже неочікувані! Практично всі люди, які брали участь у експерименті, обрали найбільш відомі моделі і бренди – Pioneer, Sony, JVC, Kenwood, Alpine.

Пояснення подібного вибору дуже просте. Передивившись безліч разів рекламні матеріали від сучасних і популярних брендів, інформація надовго відклалася у підсвідомості людей. Якби магнітоли були поганими, то люди інстинктивно та підсвідомо обирали б саме той бренд, який мав ефективну рекламу. Маркетинг – це на 80% психологія, на 20% - талант спеціаліста по маркетингу. В сучасному інформаційному світі дуже важливо вміти фільтрувати інформацію.

Вважати ці дослідження потрібними чи ні – вирішувати Вам. Якщо особисто у мене виникне бажання купити автомагнітолу, то візуальний вигляд свого майбутнього пристрою я буду обирати серцем. Хтось буде орієнтуватися на рекламу, хтось буде брати до уваги технічні показники, а хтось просто послухає консультанта і купить те, на що вистачить грошей.

Приємних і гарних Вам придбань! З повагою, TVMusic!

Другие новости