CADENCE XM 64MBI — це середньочастотні динаміки серії XENITH від бренда CADENCE, які мають високу якість звуку, мають гарну чутливість і стабільно працюють за великих потужностей. Зазвичай встановлюються в штатні місця у двері автомобіля, під'єднання відбувається як до магнітоли, так і до зовнішнього підсилювача. Під час встановлення необхідно звернути увагу на монтажну глибину — 76,7 мм, щоб у разі інсталяції не виникла проблем зі склопідіймачами та обшивкою дверей.
Динаміки з литим алюмінієвим кошиком, мають круглу форму типорозміром 165 мм, це 6,5 дюйма. Вона міцна та стійка до виникнення резонансу. Дифузор динаміка виготовлений із целюлози, яка оброблена вуглецем, це легкий і жорсткий матеріал із гарним внутрішнім загасанням.
Ця модель видає частотний діапазон від 84 Гц до 13 000 Гц. Довготривала номінальна потужність RMS-динаміка — 100 Вт, а максимальна заявлена потужність — 200 Вт. Рівень чутливості 102 дБ/Вт. Магнітна система складається з феритового магніту вагою 850 грамів і звукової високотемпературної котушки CCAR діаметром 2 дюйми, з номінальним електричним опором 4 Ом. Це необхідно враховувати під час узгодження підсилювача та навантаження динаміка.
Комплектація: один динамік із захисною решіткою, установковий набір, посібник для користувача.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Cadence |
| Форма | Кругла |
| Номінальна потужність | 100 Вт |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Типорозмір | 6,5" |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Корпус сабвуфера | Ні |
| Максимальна потужність | 200 Вт |
| Кількість смуг | 1 |
| Кількість динаміків | 1 шт. |
| Чутливість | 102 дБ |
| Тип | Середньочастотна АС |
| Мінімальний діапазон частоти | 84 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 13000 Гц |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
- Ціна: 1 799 ₴





