Двосмугова акустична система Focal IC RNS 165 має розмір 6.5" (165 мм) і призначена для встановлення в автомобілі Nissan. Стане чудовою заміною встановленим на заводі динамікам — акустика вирізняється чудовою якістю звуку та великим запасом гучності. Розміри акустики FOCAL IC RNS 165 повністю збігаються з розмірами попередньо встановленої системи, що забезпечує дуже швидке й безпроблемне встановлення, без потреби в різання дротів, підганяння посадкових розмірів або свердління додаткових отворів. Також до комплекту постачання входять усе необхідне приладдя для монтажу.
Як джерело звуку використовується потужний неодимовий магніт, доповнений купольним твітером з алюміній-магнієвого сплаву, які забезпечують ідеально збалансований звук із приємними низькими частотами, об'ємною середньочастотною сценою та кришталево чистими верхами. Склепіння динаміка виготовлене з композитного матеріалу. Кошик — сталевий, литий, з поролоновою накладкою, завдяки чому унеможливлюються вібрації й сторонні шуми під час відтворення музики. Номінальна потужність динаміків становить 60 Вт RMS, максимальна 120 Вт RMS, а опір — 4 Ом, що необхідно враховувати під час узгодження динаміків із головним пристроєм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Focal |
| Форма | Кругла |
| Номінальна потужність | 60 Вт |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Типорозмір | 6,5" |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Корпус сабвуфера | Ні |
| Максимальна потужність | 120 Вт |
| Кількість смуг | 2 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Чутливість | 91 дБ |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Мінімальний діапазон частоти | 80 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 20000 Гц |
| Матеріал магніту | Неодим |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
- Ціна: 7 279 ₴/комплект





