
влевовправо
Протитуманні LED фари Cyclone FOG-07 Toyota 45W+DRL 3,5” 5000K (2 шт.)
- В наявності
- Код: НФ-00005197
1 159 ₴/комплект
+380 (95) 135-36-35
- +380 (68) 635-54-35
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект протитуманних LED фар підходить для широкого ряду моделей Toyota і Lexus. Цей комплект забезпечує яскраве та надійне освітлення завдяки дев'яти LED-елементам, які створюють світло білого та жовтого кольору. Світлодіоди типу 2525 потужністю 5 Вт гарантують ефективне освітлення за будь-яких погодних умов. Фари виготовлені з міцного алюмінієвого корпусу та оснащені полікарбонатною лінзою для довговічної експлуатації. Завдяки захисту IP68 та клапану для відведення вологи, комплект надійно працює навіть в умовах підвищеної вологості.
Характеристики:
- Робочий діапазон напруги: 10-32В
- Потужність W: 41-50W
- Тип світла: ближнє світло зі світлотіньовим кордоном;
- Кількість світлодіодних елементів – 9;
- Тип світлодіодних елементів - 2525 5W + DRL;
- Колір свічення 5000K;
- Матеріал: алюміній;
- Матеріал лінзи: PC (полікарбонат);
- Водонепроникність: IP 68;
- Клапан для відведення надлишків вологи;
- Підключення – роз'єм H11 + 1 клема (жовтий провід);
- Діаметр: 90 мм (3.5")/глибина - 77 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Toyota, Lexus |
| Тип | Протитуманні фари |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | Cyclone |
| Тип запчастини | Аналог |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В, 30 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість світлодіодів | 9 шт. |
| Ступінь захисту IP | 68 |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Потужність | 45 Вт |
| Глибина | 77 мм |
| Джерело світла | Діоди |
| Функція світла | З ближнім світлом , З денними ходовими вогнями (LED) |
- Ціна: 1 159 ₴/комплект



