Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Alloid НГ-4077П — відмінної якості набір інструменту з 1/4" и 1/2" квадратами.
Цей набір представляє 77 единиц інструмента, які виготовлені з хромо-ванадієвої сталі та розташовані в компактному пластиковому ящику з металевими засувками.
Особливістю рекомендованого набору є висока якість і невисока ціна.
Цей набір інструменту стане корисним для роботи з машиною, у будинку тощо.
Комплектацію дивіться нижче, у характеристиках описано!
У магазині TVMusic можна придбати товар вищої якості, не переплачуючи зайвих грошей! Доставка по Україні!
| Основні | |
|---|---|
| Кількість в наборі інструментів | 77 |
| Вага | 5.7 кг |
| Виробник | Alloid |
| Тип | Набір ручного інструменту |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Набір ручного інструменту | набір автомобільного інструменту |
| Користувальницькі характеристики | |
| Біти-вставки для викрутки | 22 шт. |
| Карданний шарнір | є |
| Головка свічкова, мм | 21 1/2" |
| Тріскачка з швидким скиданням 48 зубців | є |
| Комбіновані ключі, мм | 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19 |
| Ключі шестигранні кутові, мм | 1.5, 2, 2.5, 5, 6, 8, 10 |
| Адаптер для вставок | є |
| 6-гранні головки, мм | 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 30, 32 |
| Муфта 1/4" х 1/4" | є |
| Т-подібний вороток | є |
| Ключі торцеві карданні, мм | 8 х 9, 10 х 11, 12 х 13, 14 х 15 |
| Тріскачка з швидким скиданням 45 зубців | є |
| Подовжувачі, мм | 125.25 1/2" |
- Ціна: 2 196 ₴


