FOCAL RCX-690 — це трисмуговий коаксіальний комплект автомобільної акустики з високою продуктивністю та простим встановленням. RCX-690 допоможе по-новому відчути задоволення від водіння під улюблену музику.
Знаменитий перевернутий купольний твітер є невіддільною складовою цього коаксіального комплекту, він забезпечує чудову лінійність. Твітер виготовлений із майлару, це дає змогу комбінувати екстремально низькі та високі частоти.
Завдяки своїй конструкції він ідеально впишеться у двері вашого автомобіля. Висока чутливість цього набору відрізняє її від стандартної системи вашого автомобіля.
Акустична система FOCAL RCX-690 обладнана сталевими решітками, які мають порівняно плоску форму та таку структуру сітки, яка забезпечує чудову дисперсію, крім того, вони мають естетичний вигляд і прекрасно доповнюють інтер'єр салону автомобіля.
З цією акустичною системою ви відчуєте заново справжнє звучання музики.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Мінімальний діапазон частоти | 50 Гц |
| Стан | Новий |
| Типорозмір | 6"х9" |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Максимальний діапазон частоти | 20000 Гц |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Корпус сабвуфера | Ні |
| Кількість смуг | 3 |
| Країна виробник | Франція |
| Чутливість | 92 дБ |
| Виробник | Focal |
| Максимальна потужність | 160 Вт |
| Номінальна потужність | 80 Вт |
| Форма | Кругла |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
- Ціна: 2 939 ₴/комплект








