Отзывы о компании Автомаркет TVMusic
- Покупатель
Товар соответствует описанию и качеству,спасибо.
- Комментарий продавца
Спасибо Вам за заказ и отзыв!
- Комментарий продавца
- геннадий с.
- Петро Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
хоч товару не було в наявності, мені запропонували почекати але доставка безкоштовна. Так все і було. Я задоволений. Дякую
- Комментарий продавца
Дякуємо за замовлення і відгук! Просимо вибачення за відсутність товару у наявності.
- Комментарий продавца
- Максим
все чітко як годинник, в іншому нема чого додати
- Комментарий продавца
Дякуємо за замовлення та відгук!
- Комментарий продавца
- Вікторія Ф.
Наче все гаразд. Єдине що мене смутило - це на навушниках не було захисної плівки......а ми якраз беремо точно такі навушники вдруге....але тоді ми купували в іншому місті
- Комментарий продавца
Дякуємо за замовлення та відгук. Можливо виробник без попередження змінив умови пакування навушників. Подібні речі часто трапляються.
- Комментарий продавца
- Артем А.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Покупками задоволений. Все оформили швидко, товар гарної якості, ціни не кусаються)) Окреме дякую дівчині, що оформлювала замовлення, за приємне спілкування та консультацію! Всім рекомендую цей магазин!
- Комментарий продавца
Дякуємо Вам за замовлення та відгук!
- Комментарий продавца
- Володимир К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Руслан А.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все замечательно. Со мной связались, приятно пообщались, пообещали доставить в течении 2-4 дней. Поступит товар - сомной свяжутся.
Прошло 10 дней - тишина...
Написал сообщение - перезвонили, сказли ейчас выяснят в чем проблема.
Окаалось, так и нет моего товара. Предложили подождать еще 3 -5 дней.
Ну, вот как то так...- Комментарий продавца
Просим прощения за доставленные неудобства. Не всегда поставщики товара выполняют свои обязательства в срок. От этого страдаем и мы, и Вы, к сожалению.
- Комментарий продавца
- Діма Л.
Советую проблему решили
- Комментарий продавца
Спасибо Вам за отзыв!
- Комментарий продавца
- Покупець
Мабуть це загальна біда переважної більшості інтернет магазинів...Товару в наявності нема,обіцяють ,обіцяють,обіцяють...Невже так важко зробити помітку "немає в наявності"?Не тратили би мій час і свій.Ставлю найвищу оцінку цій компанії тільки тому,що дякуючи їм, придбав такий товар в іншому місці ,значно дешевше.
- Комментарий продавца
Дякуємо Вам за відгук. Так, на жаль, маємо певні проблеми з наявністю деяких товарів. Робимо все можливе, щоб зменшити кількість подібних випадків. Просимо вибачення за витрачений Вами час.
- Комментарий продавца
