Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оновлена лінійка популярної акустики Integration Universal. Повністю перероблена конструкція мідбаса, абсолютно новий твітер, новий впізнаваний дизайн динаміків і покращені характеристики — все це Focal Integration Universal нового покоління. У коаксіальних моделях динаміків вбудований атенюатор твітера 0/+3Дб. Новий твітер з алюмінієво-магнієвим куполом. Повністю перероблений кошик, що центрує шайба та звукова котушка. Збільшена чутливість. Покращений підвіс дифузора. Оптимізоване охолодження звукової котушки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Мінімальний діапазон частоти | 100 Гц |
| Стан | Новий |
| Типорозмір | 4" |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Максимальний діапазон частоти | 21000 Гц |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Корпус сабвуфера | Ні |
| Кількість смуг | 2 |
| Чутливість | 90 дБ |
| Виробник | Focal |
| Максимальна потужність | 80 Вт |
| Форма | Кругла |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 40 Вт |
- Ціна: 4 699 ₴/комплект







