Цей двокомпонентний комплект ISU є результатом дослідження обмежень, пов'язаних із використанням вихідних місць. Істинно компактний, потужний і «підхідний», Focal ISU 130 дає змогу покращити звукові системи без істотних технічних змін у вашому автомобілі. Його дуже компактна форма, що досягається завдяки зменшенню глибини корпусу та вбудованих фільтрів, означає, що цей комплект простий у встановленні та під'єднується до вашого оригінального головного пристрою. Нове покоління Universal має свої інновації та нові функції, зокрема новий інвертований алюмінієво-магнієвий високочастотний динамік для ще більш детальних тривимірних зображень. Нове шасі також було розроблене для оптимальної інтеграції й елегантнішого дизайну. І все це тільки з однією метою: запропонувати легкі продукти, які зберігають чудовий звук.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Мінімальний діапазон частоти | 90 Гц |
| Стан | Новий |
| Типорозмір | 5" |
| Тип | Компонентна АС |
| Максимальний діапазон частоти | 21000 Гц |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Корпус сабвуфера | Ні |
| Кількість смуг | 2 |
| Чутливість | 92 дБ |
| Виробник | Focal |
| Максимальна потужність | 120 Вт |
| Форма | Кругла |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 60 Вт |
- Ціна: 5 599 ₴/комплект








