Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Mac Audio APM Fire 10.2 — це коаксіальна двосмугова автоакустика.
Особливості:
- Типорозмір: 100 мм
- Потужність: 45 Вт (номінальна), 180 Вт (максимальна)
- Імпеданс: 4 Ом
- Діапазон відтворюваних частот: 55 - 20000 Гц
- Чутливість: 89 дБ
- Монтажні отвори 92 мм
- Установлювальна глибина: 46 мм
- Анодований твітер
- Ціна вказана за пару
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Мінімальний діапазон частоти | 55 Гц |
| Стан | Новий |
| Типорозмір | 4" |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Максимальний діапазон частоти | 20000 Гц |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Корпус сабвуфера | Ні |
| Кількість смуг | 2 |
| Чутливість | 89 дБ |
| Виробник | Mac Audio |
| Максимальна потужність | 180 Вт |
| Форма | Кругла |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 45 Вт |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: Ціну уточнюйте





