Mac Audio Power Star 10.2 — це 2-смугова коаксіальна автоакустика лінійки Power Star від компанії Mac Audio з гарним збалансованим звучанням середніх і високих частот.
Конструкція досить проста у встановленні та ставиться в штатні місця автомобіля, водночас необхідно звернути увагу на монтажну глибину, яка становить — 50 мм, і на установний діаметр — 94 мм. Кошик сталевий штампований, має круглу форму з типорозміром 4 дюйми (100 мм) та додаткову вентиляцію голосової котушки.
Ця модель видає широкий частотний діапазон, від 38 до 24 000 Гц. Номінальна потужність RMS-динаміка — 60 Вт, а максимальна заявлена потужність — 240 Вт. Опір звукової котушки 4 Ом, це необхідно враховувати під час узгодження підсилювача та навантаження динаміка. Рівень чутливості 89 дБ/Вт. Поділ смуг відбувається за допомогою вбудованого кросовера.
Динаміки низькочастотні з магнітом великої потужності й поліпропіленовим дифузором, який має ідеальний баланс твердості та легковагості для надзвичайно чистого та точного звуку, з рівномірною жорсткістю на всій поверхні. Підвіс виготовлений із гуми, з високим ходом дифузора зі збереженням максимальної керованості. Твітер із титановим покриттям розміром пів дюйма.
Комплектація: два динаміки, оригінальні захисні сітки, установковий набір, посібник для користувача.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Мінімальний діапазон частоти | 38 Гц |
| Стан | Новий |
| Типорозмір | 4" |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Максимальний діапазон частоти | 24000 Гц |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Корпус сабвуфера | Ні |
| Кількість смуг | 2 |
| Чутливість | 89 дБ |
| Виробник | Mac Audio |
| Максимальна потужність | 240 Вт |
| Форма | Кругла |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 60 Вт |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: Ціну уточнюйте





