Mac Audio Star Flat 69.3 — це 3-смугова коаксіальна акустична система лінійки Power Star від компанії Mac Audio, з гарним збалансованим звучанням середніх і високих частот. Конструкція досить проста у встановленні та ставиться в штатні місця автомобіля, водночас необхідно звернути увагу на монтажний отвір, який становить — 221 х 152 мм, і на установну глибину — 78 мм. Кошик сталевий штампований, має овальну форму з типорозміром 6 х 9 дюймів, це 150 x 230 мм і додатковою вентиляцією голосової котушки. Ця модель видає широкий частотний діапазон, від 28 до 24 000 Гц. Довготривала номінальна потужність RMS-динаміка — 120 Вт, а максимальна заявлена потужність — 480 Вт. Номінальний електричний опір звукової котушки 4 Ом, це необхідно враховувати під час узгодження підсилювача та навантаження динаміка. Рівень чутливості 91 дБ/Вт. Поділ смуг відбувається за допомогою вбудованого кросовера.
Динаміки низькочастотні з магнітом великої потужності й поліпропіленовим дифузором, який має ідеальний баланс твердості та легковагості для надзвичайно чистого та точного звуку, з рівномірною жорсткістю на всій поверхні. Підвіс виготовлений із гуми, з високим ходом дифузора зі збереженням максимальної керованості. На мембрані розміщені два твітер із титановим покриттям, розміром 50 мм і 13 мм.
Комплектація:
- два динаміки,
- оригінальні захисні сітки,
- установний набір,
- посібник для користувача.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Мінімальний діапазон частоти | 28 Гц |
| Стан | Новий |
| Типорозмір | 6"х9" |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Максимальний діапазон частоти | 24000 Гц |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Корпус сабвуфера | Ні |
| Кількість смуг | 3 |
| Країна виробник | Китай |
| Чутливість | 91 дБ |
| Виробник | Mac Audio |
| Максимальна потужність | 480 Вт |
| Форма | Овальна |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 120 Вт |
| Матеріал магніту | Ферит |
- Ціна: Ціну уточнюйте





