CADENCE Q 682 — це 2-смугові коаксіальні автомобільні динаміки з добрим збалансованим звучанням середніх і високих частот.
Кошик сталевий штампований, має еліптичну форму з типорозміром 6x8 дюймів (150х200 мм). Конструкція досить проста у встановленні та ставиться в штатні місця автомобіля, водночас необхідно звернути увагу на монтажну глибину, яка становить — 2,05 дюйма (52 мм), щоб у разі інсталяції не виникла проблем зі склопідіймачем і обшивкою дверей.
Ця модель видає широкий частотний діапазон від 60 до 20 000 Гц. Рівень чутливості 89 дБ/Вт. Довготривала номінальна потужність RMS-динаміка — 50 Вт, а максимальна заявлена потужність — 125 Вт. Номінальний електричний опір звукової котушки 4 Ом, це необхідно враховувати під час узгодження підсилювача та навантаження динаміка.
Дифузором НЧ динаміка представлений поліпропіленом жовтогарячого кольору, який має ідеальний баланс твердості та легковагості для надзвичайно чистого та точного звуку, з рівномірною жорсткістю на всій поверхні. Підвіс виготовлений із бутилкаучуку, з високим ходом дифузора зі збереженням максимальної керованості.
Високочастотний динамік представлений високоякісним твітером із металевим жовтогарячим покриттям.
Комплектація:
- два динаміки,
- установний набір,
- посібник для користувача.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Мінімальний діапазон частоти | 60 Гц |
| Стан | Новий |
| Типорозмір | 6"х8" |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Максимальний діапазон частоти | 20000 Гц |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Корпус сабвуфера | Ні |
| Кількість смуг | 2 |
| Чутливість | 89 дБ |
| Виробник | Cadence |
| Максимальна потужність | 125 Вт |
| Форма | Овальна |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 50 Вт |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 1 459 ₴/комплект




