CADENCE QSL 65 — це 2-смугові коаксіальні автомобільні динаміки серії QSL від бренда CADENCE з рівнем виконання ADVANCED.
Кошик сталевий штампований, має круглу форму з типорозміром 6,5 дюйма (165 мм). Вона міцна та стійка до виникнення резонансу. Конструкція досить проста у встановленні й ідеально вписується в штатні місця салону автомобіля. Водночас необхідно звернути увагу на монтажні розміри, особливо глибину, яка становить — 1,97 дюйма (50 мм), щоб у разі інсталяції не виникла проблем зі склопідіймачами та обшивкою дверей.
Ця модель видає широкий частотний діапазон від 110 до 20 000 Гц. Рівень чутливості 90 дБ/Вт. Довготривала номінальна потужність RMS-динаміка — 55 Вт, а максимальна заявлена потужність — 100 Вт. Номінальний електричний опір звукової котушки 4 Ом, це необхідно враховувати під час узгодження підсилювача та навантаження динаміка.
Дифузор НЧ динаміка виготовлений із посиленої целюлози, який вирізняється натуральним звучанням і рівним подаванням. Він ідеально збалансований за твердістю й легковагою для надзвичайно точного звуку, з рівномірною жорсткістю на всій поверхні. Магнітна система представлена магнітом вагою 530 грамів і мідною звуковою котушкою Kapton Former.
Комплектація: два динаміки із захисними решітками, установковий набір, посібник для користувача.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Мінімальний діапазон частоти | 110 Гц |
| Стан | Новий |
| Типорозмір | 6,5" |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Максимальний діапазон частоти | 20000 Гц |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Корпус сабвуфера | Ні |
| Кількість смуг | 2 |
| Чутливість | 90 дБ |
| Виробник | Cadence |
| Максимальна потужність | 100 Вт |
| Форма | Кругла |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 55 Вт |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 1 849 ₴/комплект






