CADENCE XPRO 62CX — це 2-смугові коаксіальні автомобільні динаміки серії XENITH від бренда CADENCE, з рівнем виконання ULTRA Performance.
Кошик сталевий штампований, має круглу форму з типорозміром 6,5 дюйма, це 165 мм. Вона міцна та стійка до виникнення резонансу. Конструкція досить проста у встановленні й ідеально вписується в штатні місця салону автомобіля. Водночас необхідно звернути увагу на монтажні розміри, особливо глибину, яка становить — 81,3 мм, щоб у разі інсталяції не виникла проблем зі склопідіймачем і обшиванням дверей.
Ця модель видає широкий частотний діапазон від 122 до 20 000 Гц. Рівень чутливості 93 дБ/Вт. Довготривала номінальна потужність RMS-динаміка — 75 Вт, а максимальна заявлена потужність — 200 Вт. Номінальний електричний опір звукової котушки 4 Ом, це необхідно враховувати під час узгодження підсилювача та навантаження динаміка.
Дифузор НЧ динаміка виготовлений із посиленої кевларом целюлози, який вирізняється натуральним звучанням і рівним подаванням. Він ідеально збалансований за твердістю й легковагою для надзвичайно точного звуку, з рівномірною жорсткістю на всій поверхні. Магнітна система представлена магнітом вагою 1160 грамів і чотиришаровою звуковою котушкою, яка представлена мідним дротом CCAW діаметром 1,5 дюйма.
Комплектація: один динамік із захисною решіткою, установковий набір, посібник для користувача.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Cadence |
| Форма | Кругла |
| Номінальна потужність | 75 Вт |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Типорозмір | 6,5" |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Корпус сабвуфера | Ні |
| Максимальна потужність | 200 Вт |
| Кількість смуг | 2 |
| Кількість динаміків | 1 шт. |
| Чутливість | 93 дБ |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Мінімальний діапазон частоти | 122 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 20000 Гц |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
- Ціна: 2 319 ₴






