CADENCE XPRO 82CXC2 — це середньочастотний динамік із драйвером стиснення, який має чудові характеристики, відтворює якісний звук і стабільно працює за великих потужностей. Виготовлені з якісних матеріалів, які гарантують тривалий термін експлуатації зі збереженням початкового звуку. Під час встановлення необхідно звернути увагу на монтажну глибину — 89 мм, щоб у разі інсталяції не виникла проблем.
Динамік зі штампованим кошиком, має круглу форму типорозміром 200 мм, це 8 дюймів. Вона міцна та стійка до виникнення резонансу. Дифузор динаміка виготовлений із целюлози, яка оброблена вуглецем, це легкий і жорсткий матеріал із гарним внутрішнім загасанням. Магнітна система складається з феритового магніту вагою 1275 грамів і звукової високотемпературної котушки CCAR діаметром 1,5 дюйма, з номінальним електричним опором 4 Ом. Це необхідно враховувати під час узгодження підсилювача та навантаження динаміка.
Ця модель видає частотний діапазон від 55 Гц до 20 000 Гц. Довготривала номінальна потужність RMS-динаміка — 100 Вт, а максимальна заявлена потужність — 250 Вт. Рівень чутливості 95 дБ/Вт.
Комплектація: один динамік із захисною решіткою, установковий набір, посібник для користувача.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Cadence |
| Форма | Кругла |
| Номінальна потужність | 100 Вт |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Типорозмір | 8" |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Корпус сабвуфера | Ні |
| Максимальна потужність | 250 Вт |
| Кількість смуг | 1 |
| Кількість динаміків | 1 шт. |
| Чутливість | 95 дБ |
| Тип | Середньочастотна АС |
| Мінімальний діапазон частоти | 55 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 20000 Гц |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
- Ціна: 2 899 ₴




