Двосмугова акустична система виробництва Focal IC REN 130 має розмір 5.25" (130 мм) і призначена для встановлення в автомобілі Renault. Стане чудовою заміною попередньо встановленим на заводі динамікам — акустика вирізняється чудовою якістю звуку та великим запасом гучності. Розміри акустики FOCAL IC REN 130 повністю збігаються з розмірами попередньо встановленої системи, що забезпечує дуже швидке й безпроблемне встановлення, без потреби в різання дротів, підганяння посадкових розмірів або свердління додаткових отворів. Також до комплекту постачання входять усе необхідне приладдя для монтажу.
Як джерело звуку використовується потужний неодимовий магніт, доповнений купольним твітером з алюміній-магнієвого сплаву, які забезпечують ідеально збалансований звук із приємними низькими частотами, об'ємною середньочастотною сценою та кришталево чистими верхами. Склепіння динаміка виготовлене з композитного матеріалу. Кошик — сталевий, литий, з поролоновою накладкою, завдяки чому унеможливлюються вібрації й сторонні шуми під час відтворення музики. Номінальна потужність динаміків становить 60 Вт RMS, максимальна 120 Вт RMS, а опір — 4 Ом, що необхідно враховувати під час узгодження динаміків із головним пристроєм.
Сумісність:
Dacia
- Sandero I 2007-2016 Front
- Logan I 2004-2012 Front
- Logan MCV I 2006 - 2013 Front
- Duster 1 2010-2017 Front
Renault
- Clio II 1998-2012 Front
- Clio III 2005-2014 Front
- Clio IV ESTATE / GRANDTOUR 2012- / 6-2014 Front
- Clio IV 2012- / 6-2014 Front
- Espace IV 2002-2014 Przód / tył
- Fluence 2009-2013 Przód / tył
- Kangoo II 2013> Przód
- Kangoo II VU 2013> Przód
- Laguna II 2001-2007 przód / tył
- Megane II 2002-2009 Front
- Megane III - Sauf CC 2008-2016 Front
- Megane III CC 2008-2016 Tył
- Modus 2004-2012 Front
- Scénic II 2009-2016 Front
- Front Twingo II 2007-2014
- Vel Satis 2005-2009 Przód / tył
- Wind 2010-2014 Front
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Focal |
| Форма | Кругла |
| Номінальна потужність | 60 Вт |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Типорозмір | 5" |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Корпус сабвуфера | Ні |
| Максимальна потужність | 120 Вт |
| Кількість смуг | 2 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Чутливість | 91.8 дБ |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Мінімальний діапазон частоти | 80 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 20000 Гц |
| Матеріал магніту | Неодим |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
- Ціна: 7 279 ₴/комплект


