Alpine R-S69.2 — це сучасна двосмугова акустична система від бренда Alpine, другого покоління серії R-Series. Вирізняється оновленим конструкцією кошика, сучасним підвісом і дифузором, які забезпечують винятково високу якість звуку в дуже широкому діапазоні частот 65 Гц — 40 кГц, а неодимовий динамік високої щільності видає 100 Вт RMS і має , максимальну потужність 300 Вт.
Під час виробництва динаміків використовується фірмовий підвіс HAMR, який дає змогу домогтися дуже великого ходу дифузора, для максимально потужного баса та енергійного звучання музики. Також у динаміках використовується дифузор із композитного матеріалу CFRP (полімер, посилений вуглеволокном), який вирізняється неймовірно малою вагою й дуже великою жорсткістю. Порівнюючи з першим поколінням динаміків, звукова котушка динаміка була збільшена з 30 мм до 35 мм, відповідно, також був збільшений магніт, що призвело до ще більшої якості низьких частот.
Hi-Res твітери теж виготовлені з CFPR і здатні відтворювати частоти понад 40000 Гц, водночас зберігають оптимально збалансований звук. Твітер із поворотною конструкцією, що дає змогу вручну настроїти точний напрямок звуку незалежно від розташування динаміка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Alpine |
| Форма | Овальна |
| Номінальна потужність | 100 Вт |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Типорозмір | 6"х9" |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Корпус сабвуфера | Ні |
| Максимальна потужність | 300 Вт |
| Кількість смуг | 2 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Чутливість | 90 дБ |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Матеріал магніту | Неодим |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
- Ціна: 7 959 ₴/комплект





