Потужний односмуговий середньочастотний динамік діаметром 6.5" (16.5 см) виробництва компанії Edge. Вирізняється дуже високою якістю звуку та працює в діапазоні частот 160-10000 Гц і має рівень чутливості 92,4 дБ. Номінальна потужність динаміка становить 130 Вт, водночас пікова потужність становить 260 Вт. Дифузор динаміка EDGE EDBPRO8RX-E9 виготовлений із композитних волокон — легкого та міцного матеріалу з чудовим внутрішнім загасанням. Кошик штампований, виготовлений із міцного металу, стійкого до вібрацій і виникнення резонансу. Магнітна система надана феритовим магнітом і звуковою котушкою з діаметром 25 мм і номінальним опором 3,2 Ом, що необхідно враховувати під час підбору підсилювача та узгодження підсилювача та навантаження динаміка.
Переваги:
- Вирізняється високою номінальною потужністю 130 Вт RMS і запасом до 260 Вт пікової потужності.
- Виготовляється з високоякісних матеріалів і має тривалий термін експлуатації.
- Працює в широкому діапазоні частот і гарантує якісне відтворення звуку.
- Має розмір 16.5 см (6.5 дюйма).
- Вирізняється зручністю і простотою встановлення.
- У комплекті 1 динамік.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | EDGE |
| Форма | Кругла |
| Номінальна потужність | 150 Вт |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Типорозмір | 8" |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Корпус сабвуфера | Ні |
| Максимальна потужність | 300 Вт |
| Кількість смуг | 1 |
| Кількість динаміків | 1 шт. |
| Чутливість | 92 дБ |
| Тип | Середньочастотна АС |
| Мінімальний діапазон частоти | 120 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 8000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
- Ціна: 1 999 ₴





