
влевовправо
Дворик каркасний Bosch Eco 34C (3 397 011 211)
- В наявності
- Код: BO 3397011211
121 ₴
+380 (95) 135-36-35
- +380 (68) 635-54-35
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Високоякісні каркасні двірники Bosch Eco зроблені з металу, який має антикорозійне покриття. Спеціальна форма склоочисників дає можливість використовувати їх під час руху на великій швидкості. Кріплення з адаптером Quick Clip дає змогу швидко й без проблем замінити двірник. Важливо знати, що в лінійці Bosch Eco немає опції заміни гумової стрічки.
Характеристики:
- Призначення: лобове скло;
- Тип конструкції: каркасні склоочисники;
- Довжина водійського двірника: 340 мм;
- Кріплення: гачок (Hook).
Комплектація:
- Двірник каркасний Bosch Eco 34C (3 397 011 211) — 1 шт.;
- Фірмова упаковка.
| Основні | |
|---|---|
| Місце встановлення | Передній |
| Довжина заднього двірника | 0 мм |
| Довжина пасажирського двірника | 0 мм |
| Виробник | Bosch |
| Тип кріплення | Гачок |
| Довжина водійського двірника | 340 мм |
| Тип | Каркасний |
| Країна виробник | Китай |
| Код запчастини | 3 397 011 211 |
| Сумісність з маркою | Citroen, Daf, Daihatsu, Volvo, Volkswagen, Toyota, Suzuki, Subaru, Smart, Fiat, Skoda, Ford, Seat, Saab, Renault, Porsche, Peugeot, Opel, Nissan, Lancia, Honda, Hyundai, Mercedes-Benz, Jeep, Mazda, Kia, Lexus, Land Rover, Alfa Romeo, УАЗ, Москвич, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | 260, Yaris, Cuore, 140, Escort, 960, 96, Camry, LNA, Giulia, ALTO, Super Carry, Charade, Focus, Cherokee, Forester, Gran Move, Freelander, Frontera, G-Class, City-Coupe, 304, Golf, Vivio, GT, Space Wagon, 104, Carry, 90, Allegro, Fiorino, Vectra, Ibiza, 133, 33, Jazz, Kadett, Kangoo, 124, 130, 131, X 1/9, A 112, L 300, Lancer, Land Cruiser, Lantra, Legacy, 2102, 2104, Matiz, 2105, 2107, 2106, Hunter, Spider, Micra, Defender, MGB, 2140, Mondeo, 127, Niva, Octavia, Omega, 204, Pajero, Partner, Patriot, 323, Porter, 126, RAV4, Regata, Ritmo, S-Max, Duna, 125P, XM, Samba, Samurai, Mini, I30, Sierra, 66, Sorento, Space Star, Karmann, 740, MGB GT, SX4, Panda, 850, Taunus, 911, AMI, 929, 940, 95, 126P, Dolomite, A-Class, Aslk 2140, Trafic, Transit, Civic, 1750-2000, 44, Colt, Oka, Uno, Combo, 110/127, Astra, Corolla, Corsa, Viano, Avensis, Vivaro, Rancho, 132, Berlingo, 128, Simca 1100, Wrangler, Discovery |
- Ціна: 121 ₴



