
влевовправо
Дворик каркасний Bosch Eco 48C (3 397 004 669)
- В наявності
- Код: BO 3397004669
145 ₴
+380 (95) 135-36-35
- +380 (68) 635-54-35
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Одиничний каркасний двірник Bosch Eco 34C характеризується високою якістю збирання й низькою вартістю. У цих моделях немає можливості замінити гумову стрічку. Система кріплення Quick Clip дає змогу швидко й без складнощів встановити аксесуар. Каркас склоочисника металевий і покритий антикорозійним напиленням. Завдяки спеціальній формі ці двірники ефективно працюють навіть за високої швидкості руху транспортного засобу.
Характеристики:
- Призначення: передній двірник;
- Тип конструкції: каркасні склоочисники;
- Довжина водійського двірника: 340 мм;
- Кріплення: гачок (Hook).
Комплектація:
- Двірник каркасний Bosch Eco 48C (3 397 004 669) — 1 шт.;
- Фірмова упаковка.
| Основні | |
|---|---|
| Місце встановлення | Передній |
| Довжина заднього двірника | 0 мм |
| Довжина пасажирського двірника | 0 мм |
| Виробник | Bosch |
| Тип кріплення | Гачок |
| Довжина водійського двірника | 340 мм |
| Тип | Каркасний |
| Країна виробник | Китай |
| Код запчастини | 3 397 004 669 |
| Сумісність з маркою | Citroen, Daihatsu, Volkswagen, Toyota, Suzuki, Subaru, Ssang Yong, Fiat, Skoda, Ford, Seat, Rover, Renault, Porsche, Peugeot, Opel, Nissan, Lancia, Honda, Hyundai, Mini, Mazda, Kia, Lexus, Land Rover, Alfa Romeo, Audi, BMW, Chevrolet, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Bluebird, Bora, 928, Evasion, Z3, Zeta, Calibra, Camry, Fiesta, ALTO, Celica, Charade, Focus, Forester, Gran Move, Orlando, Commodore, Frontera, Prairie, 3000 GT, Galant, Golf, Grandeur, Genesis, GS, Vivio, Vectra, Ibiza, 968, Marea, Kadett, Kyron, L200, Lacetti, Laguna, Lancer, Land Cruiser, Laurel, Legacy, Legend, Xedos, Senator, 19, 21, 145, 146, 155, Manta, Megane, Navara, S Coupe, Nubira, 300M, Octavia, Omega, Pajero, Patrol, 323, Polo, Prelude, Primera, Puma, Pick Up, Range Rover, Xantia, 100NX, Ka, Sephia, Tagora, 121, Shuma, 806, Sigma, Silvia, Sirion, 370Z, 626, Windstar, Sorento, Soul, 300ZX, Sunny, Terrano, A3, Freemont, Civic, Clarus, Clubman, Colt, Ulysse, Almera, Urvan, Ascona, Astra, Cordoba, Vanette, Coupe, CR-V, Dedra, Delta |
- Ціна: 145 ₴



