
влевовправо
Двірник безкаркасний Bosch AeroTwin AR16U (3 397 006 824)
- В наявності
- Код: BO 3397006824
390 ₴
+380 (95) 135-36-35
- +380 (68) 635-54-35
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
На сьогодні компанія Bosch є лідером серед виробників двірників різного типу для автомобілів. Найбільшу популярність цьому бренду принесла серія високоякісних безкаркасних склоочисників AeroTwin. Основна частина конструкції виготовлена з металу. Спеціальний спойлер додає аеродинамічних властивості двірникам і дає можливість використовувати склоочисники під час руху на високих швидкостях.
Характеристики:
- Призначення: передній двірник;
- Тип конструкції: безкаркасні склоочисники;
- Довжина двоника: 400 мм;
- Асиметричний спойлер: є;
- Кріплення: гачок (Hook).
Комплектація:
- Двірник безкаркасний Bosch AeroTwin AR16U (3 397 006 824) — 1 шт.;
- Фірмова упаковка.
| Основні | |
|---|---|
| Місце встановлення | Передній |
| Довжина заднього двірника | 0 мм |
| Довжина пасажирського двірника | 0 мм |
| Виробник | Bosch |
| Тип кріплення | Гачок |
| Довжина водійського двірника | 400 мм |
| Тип | Безкаркасний |
| Країна виробник | Китай |
| Код запчастини | AR16U |
| Сумісність з маркою | Dacia, Daihatsu, Volvo, Volkswagen, Toyota, Dodge, Suzuki, Subaru, Ssang Yong, Fiat, Ford, Seat, Rover, Renault, Peugeot, Opel, Nissan, Lancia, Honda, Hyundai, Mazda, Kia, Lexus, Alfa Romeo, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | XV, Indica, Ypsilon, Cuore, Picnic, Caliber, Copen, Captiva, Carens, Fiesta, ALTO, Cerato, Fusion, Solaris, i20, GT, Space Wagon, Carry, Dokker, i40, Fluence, Impreza, ix35, 100, 240, Justy, Trevis, Korando, Y, Lancer, Accent i25, Yaris Verso, LS, 206, Matiz, Matrix, Murano, Picanto, Polo, Prius, Punto, RAV4, Rio, S2000, 100 / Metro, Scenic, 121, 6, Agila, Sirion, Sportage, Panda, Accent, Accord, Tucson, Combo, Almera, Auris, Corsa, Avensis, CR-V, Hijet, CX-7, CX-9, X-Trail |
- Ціна: 390 ₴



