Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надайте стиль своїй автомобільній аудіосистемі з AKAI CSP-653C. Коаксіальна акустика AKAI CSP-653C забезпечує чудову якість звучання. Завдяки своїм технічним характеристикам ці моделі покращують сприйняття звуку.
Автомобільні динаміки Акай CSP-653C призначені для заміни штатних стереосистем і дуже легко монтуються, завдяки своїй конструкції та додатковому кріпленню. Відчуйте всю потужність насиченого реалістичного звуку у своєму автомобілі!
Характеристики:
- Тип динаміків: коаксіальні
- Установлювальний розмір: 16 см
- Кількість смуг: 3
- Частотний діапазон: 65 – 20.000 Гц
- Чутливість: 89 дБ
- Імпеданс: 4 Ом
- Колір: чорний
- Вага: 1760 г
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Akai |
| Форма | Кругла |
| Номінальна потужність | 60 Вт |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Типорозмір | 6,5" |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Корпус сабвуфера | Ні |
| Максимальна потужність | 120 Вт |
| Кількість смуг | 3 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Чутливість | 89 дБ |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Мінімальний діапазон частоти | 65 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 20000 Гц |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
- Ціна: Ціну уточнюйте


