CADENCE QR 572C2 - це 2-смугові коаксіальні автомобільні динаміки серії QR від бренду CADENCE, з рівнем виконання ULTRA Performance. Відмінне співвідношення хорошої якості і відносно не високої вартості.
Кошик сталевий штампований, має еліптичну форму з типорозміром 5x7 дюймів, це 130х180 мм. Конструкція досить проста в установці і ідеально вписується в салон будь-якого автомобіля. При цьому необхідно звернути увагу на монтажну глибину, яка становить - 2,4 дюйма (61 мм), щоб при інсталяції не виникло проблем зі склопідйомниками і обшивкою дверей.
Дана модель видає широкий частотний діапазон від 60 до 20 000 Гц. Рівень чутливості 90 дБ/Вт. Довготривала номінальна потужність RMS динаміка - 60 Вт, а максимальна заявлена потужність - 150 Вт. Номінальний електричний опір звукової котушки 4 Ом, це необхідно враховувати при підключенні підсилювача і навантаження динаміка.
Дифузором НЧ динаміка представлений пресованою целюлозою чорного кольору, який відрізняється натуральним звучанням і рівною подачею. Він ідеально збалансований по твердості і легковажності для надзвичайно точного звуку, з рівномірною твердістю по всій поверхні. Підвіс виготовлений з бутилкаучуку, з високим ходом і максимальної керованості.
Високочастотний динамік представлений металевим твитером оранжевого кольору з розширеною частотою.
Комплект включає в себе два динаміка, інсталяційний набір, керівництво для користувача.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cadence |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна потужність | 60 Вт |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Форма | Овальна |
| Максимальна потужність | 150 Вт |
| Стан | Новий |
| Типорозмір | 5"х7" |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Чутливість | 90 дБ |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Корпус сабвуфера | Ні |
| Кількість смуг | 2 |
| Мінімальний діапазон частоти | 60 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 20000 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
- Ціна: 1 899 ₴/комплект



