Потужні середньочастотні динаміки з ідеальним балансом між якістю звуку і ціною. Динаміки CADENCE XM 64VIL відрізняються невеликою глибиною установки - всього 54 мм, що дозволяє їх встановлювати навіть в карти дверей. Типорозмір динаміка 6,5 дюймів - це 16,5 см. Володіє великим запасом гучності - номінальна потужність дорівнює 75 Вт, а максимальна - 150 Вт, що дозволяє їх використовувати як в повсякденних аудиосистемах, так для змагань з автозвуку. В якості матеріалу дифузора використовується пресована целюлоза, підвіс - з гуми, а корзина динаміка - з високоякісної штампованої сталі. Звукова котушка має опір - 4 Ом.
Переваги:
- Відрізняються великим запасом гучності і широким діапазоном частот від 125 до 10000 Гц.
- Забезпечують високу якість звучання музики без сторонніх звуків при будь-якій гучності.
- Дуже висока чутливість - 100 дБ, що гарантує високий рівень якості та звукового тиску від динаміка.
- Опір динаміка становить 4 Ом, що необхідно враховувати при узгодженні з підсилювачем.
- Установча глибина дорівнює 54 мм.
Комплектація: динамік, інсталяційний набір, керівництво для користувача.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cadence |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна потужність | 75 Вт |
| Тип | Середньочастотна АС |
| Форма | Кругла |
| Максимальна потужність | 150 Вт |
| Стан | Новий |
| Типорозмір | 6,5" |
| Матеріал магніту | Неодим |
| Чутливість | 100 дБ |
| Кількість динаміків | 1 шт. |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Корпус сабвуфера | Ні |
| Кількість смуг | 1 |
| Мінімальний діапазон частоти | 125 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 10000 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
- Ціна: 1 111 ₴





