CADENCE XM 844HCI - це середньочастотний динамік серії XENITH, який має надтонку конструкцію кошика та високу якість звуку, тому ідеально впишеться в салон будь-якого автомобіля. Вони мають хорошу чутливість і стабільно працюють при великих потужностях. Як правило встановлюються в штатні місця у дверях автомобіля, підключення проводиться як до магнітоли, так і до зовнішнього підсилювача. При встановленні необхідно звернути увагу на монтажну глибину - 66 мм, щоб при інсталяції не виникло проблем зі склопідйомниками та обшивкою дверей.
Динаміки зі штампованим сталевим кошиком, мають круглу форму типорозміром 200 мм, це 8 дюймів. Вона міцна та стійка до виникнення резонансу. Дифузор динаміка виготовлений з целюлози, яка оброблена вуглецем, це легкий та твердий матеріал з гарним внутрішнім згасанням.
Ця модель видає частотний діапазон від 110 Гц до 17 000 Гц. Довготривала номінальна потужність RMS динаміка – 125 Вт, а максимальна заявлена потужність – 250 Вт. Рівень чутливості 103 дБ/Вт. Магнітна система складається з феритового магніту та звукової котушки CCAR, з номінальним електричним опором 4 Ом.
Комплектація: один динамік із захисними ґратами, настановний набір, посібник для користувача.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cadence |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна потужність | 125 Вт |
| Тип | Середньочастотна АС |
| Форма | Кругла |
| Максимальна потужність | 250 Вт |
| Стан | Новий |
| Типорозмір | 8" |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Чутливість | 103 дБ |
| Кількість динаміків | 1 шт. |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Корпус сабвуфера | Ні |
| Кількість смуг | 1 |
| Мінімальний діапазон частоти | 110 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 17000 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
- Ціна: 1 739 ₴







