Автомобільна акустика Vibe SLICKPRO6M-V0 була розроблена з урахуванням ефективності, щоб отримати найкраще звучання та найкращі за ціною професійні динаміки, з 6-дюймовим середньочастотним діапазоном, що має чутливість 98 дБ, що дозволяє динаміку грати на величезній гучності навіть за меншої потужності.
Ця модель видає максимальну віддачу в частотному діапазоні від 100 Гц до 9000 Гц. Довготривала номінальна потужність RMS динаміка – 125 Вт, а максимальна заявлена потужність – 275 Вт. Рівень чутливості 98 дБ/Вт. Магнітна система складається з феритового магніту та звукової котушки діаметром 25 мм. Її номінальний електричний опір 4 Ом, це необхідно враховувати за погодженням підсилювача і навантаження динаміка.
Конструкція динаміків представлена сталевим, штампованим кошиком, круглою формою типорозміру 6.6 дюймів. Вона міцна та стійка до виникнення резонансу. Дифузор динаміка з бавовни - це легкий і жорсткий матеріал, для підвищення точності звуку, з гарним внутрішнім загасанням. Він підвішений і відцентрований за допомогою широкого підвісу, виготовленого з гуми.
При встановленні необхідно звернути увагу на монтажні розміри, щоб при інсталяції не виникло проблем.
Габаритні розміри: настановна глибина 73 мм, настановний діаметр 144 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vibe |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна потужність | 125 Вт |
| Тип | Середньочастотна АС |
| Форма | Кругла |
| Максимальна потужність | 275 Вт |
| Стан | Новий |
| Типорозмір | 6,5" |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Чутливість | 98 дБ |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Корпус сабвуфера | Ні |
| Кількість смуг | 1 |
| Мінімальний діапазон частоти | 100 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 9000 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
- Ціна: 2 049 ₴






