Автомобільна коаксіальна акустика преміального класу - розроблена в Британії і виконана з високоякісних компонентів, завдяки чому відрізняється винятковою якістю звуку і великим запасом гучності. Динаміки Vibe PULSE6-V0 володіють унікальними купольними твітерами PEI, які гарантують відтворення високих частот в діапазоні понад 20 кГц, а жорсткий поліпропіленовий конус IMPP низькочастотного динаміка разом з м'яким і еластичним підвісом забезпечують насичений низький бас для максимального задоволення в процесі прослуховування музики. Потужність RMS складає 60 Вт, а максимальна потужність динаміків становить 180 Вт, опір 4 Ом, чутливість 91 дБ. Діапазон відтворюваних частот 65 Гц - 20 кГц.
Типорозмір динаміків 6.5 дюймів, це 165 мм, монтажна глибина 53 мм, монтажний діаметр 141 мм. Це дозволяє встановлювати динаміки як в задню полку, так і в бічні двері автомобіля. Динаміки комплектуються захисними решітками - грилями, які захищають динаміки від зовнішніх фізичних впливів. Завдяки отворам по колу, динамік можна встановити в якості заміни практично будь-якого штатного динаміка. Класичні клеми дозволяють швидко приєднати аудіо кабель.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vibe |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна потужність | 60 Вт |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Форма | Кругла |
| Максимальна потужність | 180 Вт |
| Стан | Новий |
| Типорозмір | 6,5" |
| Чутливість | 91 дБ |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Корпус сабвуфера | Ні |
| Кількість смуг | 2 |
| Мінімальний діапазон частоти | 65 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 20000 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
- Ціна: 1 449 ₴/комплект







