Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перетворювач VoltCraft MSW 300 12V/230V 300/600W призначений для живлення електричних пристроїв, що потребують змінної напруги 230 В від батарей. Завдяки простому дизайну та низькій ціні пристрій легко доступний кожному. Він працює скрізь, де немає можливості прямого підключення до електромережі, а також під час перебоїв у електропостачанні. Компактний розмір дозволяє використовувати інвертор у будь-якому місці. Пристрій також пристосований для живлення від гнізда автомобільного прикурювача 12 В.
Застосування інверторів:
- Побутова електроніка (телевізори, тюнери, hi-fi, DVD).
- Зарядні пристрої для смартфонів, планшетів, телефонів, ноутбуків, GPS.
- Офісне обладнання (принтери, факси, комп'ютери, монітори).
- Дрібна побутова техніка (праски, тостери, тостери, чайники).
- Освітлення (світлодіодні, галогенні, садові лампи, лампочки).
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 0.7 кг |
| Висота | 76 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 205 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Voltcraft |
| Захист від перевантажень | Так |
| Країна виробник | Німеччина |
| Захист від перегріву | Так |
| Номінальна потужність | 300 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | 0 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 60 град. |
| Максимальна потужність | 600 Вт |
| Види індикації | Світлова |
| Сонячна батарея | Ні |
| Стан | Новий |
| ККД, не менше | 85 % |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Захист від короткого замикання | Так |
- Ціна: 2 800 ₴



