
FM модулятор Aspiring Wave 5 PD 20W Metal case
- В наявності
- Код: WV654712
900 ₴
- +380 (68) 635-54-35
Сучасний FM-трансміттер з підсвіткою, з яким ви можете значно розширити експлуатаційні можливості автомобіля. Він передає аудіофайли на 206 каналах, має діапазон до 5 метрів, і оснащений новітнім Bluetooth 5.3.
Ви можете підключитися через Bluetooth не тільки для дзвінків, але і для музики, підтримує WMA, MP3, WAV, APE, FLAC формати. Запишіть, вставте, і ви можете насолоджуватися музикою!
FM-передавач виготовлений з високоміцного та якісного цинку, і
виглядає дуже стильно у салоні автомобіля. Aspiring Wave 5 оснащений
двома портами USB-заряджання – QC 3.0 (18 Вт) та зарядним портом
Type-C (PD20 Вт) для швидкого заряджання зовнішніх пристроїв.
Цей портативний пристрій призначений для перетворення звукового сигналу та його мовлення у форматі FM до головного пристрою для його подальшого відтворення через стандартну систему колонок. Модулятор працює на діапазоні 87,5-108,0 МГц, передає сигнал на відстань 3-5 метрів без ослаблення, залежно від віддаленості від джерела.
Модуль Bluetooth
Передавач відтворює та передає аудіофайли на Ваш головний пристрій з телефону з високою якістю. Підтримує функцію Hands-Free. Bluetooth v5.3 + HFP, A2DP, AVRCP-версія.
Пристрій підключаєтся до мережі автомобіля через прикурювач, відсутність проводів робить його використання ще більш зручним. Оцініть усі переваги сучасних технологій у машині! З трансміттером Ви можете повністю використовувати Bluetooth та зарядити телефон через USB.
Підтримка швидкої зарядки
Підтримка швидкої зарядки PD (20 Вт) та QC 3.0 (18 Вт)
Комплектація:
- Aspiring Wave 5.
- Гарантійний талон.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 55 г |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Основні | |
| Виробник | Aspiring |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Дисплей | Так |
| USB-інтерфейс | Так |
| Стан | Новий |
| Підтримувані формати | WMA, WAV, FLAC, MP3 |
| Підтримка iPod | Ні |
| Підключення пристрою | Bluetooth |
| Автономне живлення | Немає |
| Комплектація | |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Автомобільний адаптер | Ні |
- Ціна: 900 ₴






