
влевовправо
Автоакустика Focal IS Ford 690
- В наявності
- Код: IS FORD 690
6 699 ₴/комплект
+380 (95) 135-36-35
- +380 (68) 635-54-35
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компонентна аудіосистема від виробника Focal, призначена для заміни штатної акустики автомобілів Ford. Акустика FOCAL IS FORD 165 володіє повністю відповідними посадковим отворам розмірами і комплектується всіма необхідними монтажними аксесуарами, завдяки чому швидко і легко встановлюються замість штатних динаміків. У середньочастотних динаміках використані потужні неодимові магніти, які в сукупності з композитним дифузором Polyglass забезпечують дуже високу якість відтворення низьких і середніх частот, а також об'ємне звучання. Твітери виносні, з перевернутим куполом і драйвером з алюміній-магнієвого сплаву, відтворюють кристально чистий високочастотний звук для максимальної повноти сцени.
Переваги:
- Встановлюються в штатні місця замість встановлених заводських динаміків.
- Володіють дуже високою якістю звуку, яка істотно перевищує якість заводського аудіо обладнання.
- Номінальна потужність комплекту складає 60 Вт RMS, максимальна - 120 Вт RMS, а опір - 4 Ом, що варто враховувати при узгодженні акустики з головним пристроєм.
- Комплектується виносним кросовером, який відрізняється дуже компактними розмірами і легко ховається в саме затишне місце.
- Розмір среднечастотних динаміків 165 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Focal |
| Тип | Компонентна АС |
| Типорозмір | 6"х9" |
| Кількість смуг | 2 |
| Кількість динаміків | 4 шт. |
| Номінальна потужність | 75 Вт |
| Максимальна потужність | 150 Вт |
| Форма | Овальна |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Корпус сабвуфера | Ні |
| Чутливість | 92.3 дБ |
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальний діапазон частоти | 50 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 20000 Гц |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
- Ціна: 6 699 ₴/комплект





