Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електронний перетворювач SINUS ECO 2000 24V використовується для живлення електричних пристроїв, що вимагають напруги 230В змінного струму від акумуляторів і автомобільних установок з напругою 24В постійного струму. Він ідеально підходить для використання в транспортних засобах (наприклад, кемперах) і в місцях, де немає можливості прямого підключення до електромережі.
Основні характеристики:
- Чистий SINUS-перетворювач виробляє на виході напругу "синусоїдальної форми", таку ж, як і в електромережі. Завдяки цьому він може живити індуктивні пристрої, такі як електроінструменти, повітряні компресори, кондиціонери, холодильники, морозильні камери тощо.
- Можливість підключення фотоелектричних панелей через MPPT або ШІМ-регулятор напруги
- Режим "POWER SAVER" для економії електроенергії. Серед іншого, цей режим дозволяє значно зменшити розряд підключених акумуляторів і продовжити термін їх служби.
Які пристрої можна живити від SINUS ECO 2000 24V?
- Кемпери
- Холодильники, морозильні камери
- Кондиціонери
- Побутова техніка, така як телевізори, приставки, гучномовці тощо.
- Світлодіодне освітлення
- Домашня автоматизація та прилади для розумного дому
- Електроінструменти, наприклад, дрилі, шліфувальні машини, кутові праски тощо
- Побутова техніка, наприклад, пральні машини, мікрохвильові печі тощо.
- Насоси для відкачування вуглекислого газу
Комплектація:
- Перетворювач
- Інструкція
- Упаковка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Країна виробник | Польща |
| Номінальна вхідна напруга | 24 В |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 1000 Вт |
| Допустима пікова потужність | 2000 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 40 град. |
| ККД, не менше | 92 % |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Види індикації | Світлова |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Стан | Новий |
| Сонячна батарея | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 317 мм |
| Ширина | 186 мм |
| Висота | 69 мм |
| Вага | 2.8 кг |
- Ціна: Ціну уточнюйте






