Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Alpine SXE-1025S — це коаксіальні двосмугові колонки для автомобіля, які є представниками лінійки Custom Fit. Діаметр динаміка становить 10 см. Ця модель представляє бюджетний сегмент ринку, але водночас має збалансоване та потужне звучання.
Особливості:
- Твітер зі збалансованим куполом виконаний з майлару та титану;
- Спінений підвіс;
- Дифузор виготовлений із використанням структурованих волокон.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Мінімальний діапазон частоти | 100 Гц |
| Чутливість | 90 дБ |
| Типорозмір | 4" |
| Виробник | Alpine |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Максимальна потужність | 180 Вт |
| Максимальний діапазон частоти | 20000 Гц |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Корпус сабвуфера | Ні |
| Кількість смуг | 2 |
| Країна виробник | Японія |
| Номінальна потужність | 25 Вт |
| Форма | Кругла |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
- Ціна: 1 499 ₴/комплект


