-5%Бустер для запуску авто Falcon AL-JP03K
- В наявності 5 од.
- Код: FN AL-JP03K
2 575 ₴
2 446,25 ₴
- +380 (68) 635-54-35
Пуско зарядний пристрій від бренду Falcon моделі AL-JP03K призначений спеціально для запуску двигуна транспортного засобу при батареї що розрядилася. Акумулятор автомобіля має особливість розряджатися, особливе частина таке відбувається в зимовий час. Енергії не вистачає для нормальної прокрутки стартера. Дані пристрої працюють від батареї, або від електромережі, які мають можливість за лічені секунди реанімувати транспортний засіб. З пуско зарядним пристроєм, водій може не переживати, що залишиться з розрядженим акумулятором і запізниться на будь-яку зустріч. Рекомендації по використанню цим пристроєм: необхідно підключати до акумулятора тільки один пуско зарядний пристрій, в гібридних автомобілях підключається до 12 В акумулятора, а не до високовольтного, необхідно для початку підключити фазу +, а потім підключити, до негативної клеми акумулятора підключати не потрібно. Працює напряму від акумулятора. З'являється необхідна іскра, якої вистачає для запуску двигуна. Запускає двигун, якому не вистачає необхідного заряду акумулятора.
Особливості:
- Напруга: 12 В, 5 В.
- Струм пусковий: 200А.
- Пусковий/піковий струм: 200A/300A.
- Розрахований на запуск бензинового двигуна різних типів та обсягів
- Бензинові двигуни до 2.5 літрів
- Робоча температура: -20 ℃ -60 ℃
- Вихід USB1: 5V/2.4А
- Вихід USB2: 5V/2A, 12V/1A
Комплектація:
- Пуско-зарядний пристрій.
- MicroUSB кабель.
- Адаптер заряджання.
- USB перехідники на різні зарядки.
- Комплект клем для підключення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Falcon |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пусковий |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Матеріал корпусу | АБС-пластик |
| Напруга зарядки | 12 В |
| Струм заряду | 200 А |
| Ємність акумулятору | 8000 А. г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 15 мм |
| Вага | 0.2 кг |
- Ціна: 2 446,25 ₴





