Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Автомобільний відеореєстратор преміумкласу Mystery MDR-895DHD має в комплекті додаткову камеру, яку можна встановити зручним для Вас способом. Ця модель має різну якість знімання залежно від використання:
- основна камера — Full HD (1080p);
- додаткова камера — HD (720p);
- обидві камери разом 1280 х 1440 пікселів.
На корпусі реєстратора розташовується великий вбудований рідкокристалічний екран із діагоналлю 3 дюйми, який ідеально підходить для швидкого перегляду відзнятого матеріалу.
Пристрій обладнаний світлодіодною підсвіткою для запису відео вночі.
Особливості:
- Вбудований детектор руху та G-Sensor;
- Фотознімання з максимальною роздільною здатністю Full HD (1080p, 1920 х 1080 пікселів);
- Слот для карт пам'яті microSD обсягом до 32 ГБ;
- Вбудований динамік і мікрофон для запису звуку;
- Іонно-літієвий акумулятор на 600 мА/год;
- Перезаписування файлу у разі заповнення карти пам'яті в автоматичному режимі;
- Увімкнення пристрою автоматично під час подавання живлення.
Комплектація:
- Реєстратор;
- Додаткова камера;
- Кабель з'єднувальний для під'єднання додаткової відеокамери;
- Автомобільний адаптер живлення;
- Тримач для реєстратора;
- Кріплення для додаткової камери;
- Кабель HDMI;
- Кабель mini USB - USB;
- Інструкція з експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mystery |
| Країна виробник | Китай |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість камер | 2 |
| Кількість мегапікселів камери | 5 Мп |
| Наявність GPS | Ні |
| Підтримувані формати флеш-карт | microSD |
| Формат стиснення | MOV |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Датчик удару | Є |
| ГЛОНАСС | Ні |
| Режим запису | Циклічна |
| Тип матриці | CMOS |
| Дозвіл запису | 1920х1080 |
| Стабілізатор зображення | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 28 мм |
| Ширина | 118 мм |
| Висота | 55 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кут огляду | 130 град. |
| Автономне живлення | Є |
| Меню російською | Так |
| Автомобільний адаптер | Так |
| Інтерфейс підключення до джерела | HDMI, mini USB |
| Функція автозапису | Так |
| Канали запису | 2 |
| Запис часу і дати | Так |
| Аварійний запис | Ні |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 3 дюйм |
| Поворотний екран | Ні |
| Сенсорний екран | Ні |
- Ціна: 2 349 ₴
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 50 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Відеореєстратор Mystery MDR-895DHD»








