Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія акустичних систем Merlin від компанії Mystery має приголомшливий дизайн і доступну ціну. Ці динаміки видають досить потужне та збалансоване звучання. У комплекті передбачені захисні сітки чорного кольору з металу.
Модель Mystery MR-512 є коаксіальною двосмуговою автомобільною акустикою.
Особливості:
НЧ-динамік:
- Дифузор виготовлений із поліпропілену інжекційного лиття;
- Є світлодіодна індикація стану роботи;
- Штампований чорний хромований кошик;
- Звукова котушка з алюмінію має розмір 1 дюйм і здатна працювати за високої температури.
ВЧ-динамік:
- Обладнаний звуковою котушкою з охолодженням феромагнітною рідиною.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Чутливість | 91 дБ |
| Мінімальний діапазон частоти | 60 Гц |
| Типорозмір | 5" |
| Виробник | Mystery |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Максимальна потужність | 180 Вт |
| Максимальний діапазон частоти | 20000 Гц |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Корпус сабвуфера | Ні |
| Кількість смуг | 2 |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна потужність | 40 Вт |
| Форма | Кругла |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
- Ціна: 859 ₴/комплект


