Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення

Особливості автомобільного холодильника Mystery MTC-401:
- Ударостійкий пластиковий корпус;
- Три зручні ручки для перенесення холодильника та пара коліс для транспортування;
- Пінополіуретанова теплоізоляція;
- Внутрішня частина холодильника покрита антибактеріальним шаром;
- Об'єм становить 40 літрів;
- Для нагрівання й охолодження використовуються спеціальні термоелектричні пластини.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 570 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Вага | 8.6 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Синій |
| Термостат | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Основні | |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Мережа 12 В |
| Загальний об`єм | 40 л |
| Виробник | Mystery |
| Тип автохолодильнику | термоелектричний |
| Охолодження нижче температури навколишнього середовища | 16 град. |
| Країна виробник | Китай |
| Нагрівання вище температури навколишнього середовища | 50 град. |
| Режими роботи | Охолодження, Нагрів |
- Ціна: 5 555 ₴


