
Корпусний сабвуфер Alpine SBG-1044BR
- В наявності
5 779 ₴
+380 (95) 135-36-35
- +380 (68) 635-54-35
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Корпусний сабвуфер Alpine SBG-1044BR
Ця модель завоювала свою популярність серед шанувальників потужних басів завдяки своїй ціні та чудовій якості. Автомобільний сабфувер Alpine SBE-1044BR має компактні розміри та стильний дизайн — на бічній стороні пристрою є акрилова вставка з логотипом компанією та яскрава синя підсвітка. Для захисту від механічних пошкоджень передбачена спеціальна решітка. Сабвуферний динамік, який закріплюється за допомогою якісних клем, має гарні перевантажувальні характеристики та глибокий бас.
Купити сабвуфер в авто Alpine SBG-1044BR за приємною ціною з безплатною доставкою можна в нашому магазині.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Мінімальний діапазон частоти | 30 Гц |
| Типорозмір | 10" |
| Тип | Сабвуфер |
| Максимальний діапазон частоти | 200 Гц |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Кількість смуг | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Вид сабвуфера | Пасивний |
| Чутливість | 92 дБ |
| Виробник | Alpine |
| Максимальна потужність | 500 Вт |
| Корпус сабвуфера | Так |
| Номінальна потужність | 150 Вт |
| Форма | Кругла |
| Кількість динаміків | 1 шт. |
| Корпус сабвуфера | |
| Довжина | 395 мм |
| Фазоінвертор | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип корпусу | Фазоінверсний корпус |
| Гарантійний термін | 12 |
| Вага | 13.4 |
| Ширина | 350 |
| Висота | 360 |
- Ціна: 5 779 ₴

