
Акустична система Kicx DC-502MR
- В наявності
- Код: 3268
1 345 ₴
+380 (95) 135-36-35
- +380 (68) 635-54-35
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Kicx DC-502MR - — двосмугова коаксіальна акустична система, яка має високу якість виробництва.
Матеріали виготовлення підібрані найвищої якості для довговічного використання й нейтральності до кліматичних умов.
Підвіс динаміка виготовлений із піногуми, дифузор низькочастотного динаміка з поліпропілену, високочастотник- з майлару.
Під час виготовлення системи була приділена увага найдрібніших деталей, на перший погляд, маловажним, для тональної точності та кращої якості відтворення.
Динаміки універсального типу, мають установну глибину 43 мм.
Дизайн сучасного підбору, динаміки матимуть в салоні акуратний вигляд, не кидять, задовольнять усіх, хто бажає послухати музику в дорозі! Приємних покупок у магазині TVMusic
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Чутливість | 91 дБ |
| Мінімальний діапазон частоти | 85 Гц |
| Типорозмір | 5" |
| Виробник | Kicx |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Максимальна потужність | 90 Вт |
| Максимальний діапазон частоти | 20000 Гц |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Кількість смуг | 2 |
| Номінальна потужність | 45 Вт |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Форма | Кругла |
| Матеріал магніту | Неодим |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага динаміка, м | 500 |
| Настановна глибина | 1,69" (43 мм) |
- Ціна: 1 345 ₴

