
влевовправо
Автоакустика JVC CS-DR420
- В наявності
- Код: CS-DR420
1 289 ₴/комплект
+380 (95) 135-36-35
- +380 (68) 635-54-35
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акустична система JVC CS-DR420 є представником бюджетного сегмента ринку та підійде для створення аудіосистеми початкового рівня у Вашому автомобілі. Ця модель має сучасний дизайн, а в комплекті передбачені стильні захисні решітки.
Акустика є коаксіальною і двосмуговою. ВЧ-динамік обладнаний неодимовим магнітом і поліефіридовим дифузором. НЧ-динамік має дифузор, який виготовлений із суміші вуглецевого волокна та слюди з окантовкою з гуми та тканини, а також має магніт із фериту.
Купити коаксіальну акустику для авто за низькою ціною та зі швидкою доставкою Ви можете в нашому інтернет-магазині.
Тест динаміків JVC CS-DR420 від інтернет-магазин TVMusic
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Мінімальний діапазон частоти | 114 Гц |
| Стан | Новий |
| Типорозмір | 4" |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Максимальний діапазон частоти | 23000 Гц |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Корпус сабвуфера | Ні |
| Кількість смуг | 2 |
| Країна виробник | Китай |
| Чутливість | 82 дБ |
| Виробник | JVC |
| Максимальна потужність | 220 Вт |
| Номінальна потужність | 35 Вт |
| Форма | Кругла |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Частота кросовера | 5 кГц |
| Монтажна глибина | 46 мм |
| Діаметр НЧ-динаміка | 100 мм |
- Ціна: 1 289 ₴/комплект




