Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості коаксіальних динаміків Helix XMAX 113:
- Двосмугова акустична система.
- Доступна ціна.
- Висока якість звучання.
- Підійдуть для заміни штатної акустики.
- Ідеальний варіант для аудіосистеми початкового рівня.
- Поліпропіленовий дифузор.
- У комплекті є металеві захисні решітки.
- Стильний і сучасний дизайн.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Мінімальний діапазон частоти | 74 Гц |
| Типорозмір | 5" |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Максимальний діапазон частоти | 21000 Гц |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Корпус сабвуфера | Ні |
| Кількість смуг | 2 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Чутливість | 89 дБ |
| Виробник | Helix |
| Максимальна потужність | 60 Вт |
| Номінальна потужність | 30 Вт |
| Форма | Кругла |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Настановна глибина | 60 мм |
- Ціна: 1 639 ₴/комплект



