Коаксіальна акустична система Sound Civilization MS 622 створена для тих, хто не готовий на компроміси в якості звуку, але цінує простоту інсталяції. Вона успадкувала всі переваги улюбленої лінійки багатьох – MS: натуральність тембрів, глибину та деталізованість.
Технологічний дифузор: НЧ-динамік виготовлений з пресованої целюлози, що забезпечує потужний, якісний бас та природні середні частоти.
Шовковий твітер: На відміну від звичайних “коаксіалів”, тут встановлено повноцінний шовковий купол, який відповідає за м’яке та прозоре звучання високих частот.
Міцна основа: Лита алюмінієва корзина повністю усуває паразитні резонанси, дозволяючи динаміку працювати максимально точно без спотворення звуку.
Sound Civilization MS 622 — ідеальне рішення для заміни штатної акустики в автомобілях.
Завдяки своїм характеристикам, динаміки Sound Civilization серії MS зможуть чудово працювати як напряму від магнітоли вашого автомобіля, так і від підсилювач. Що зробить бас глибшим, а звучання ще потужнішим.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kicx |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 6,5" |
| Кількість смуг | 2 |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Номінальна потужність | 90 Вт |
| Максимальна потужність | 180 Вт |
| Форма | Кругла |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Корпус сабвуфера | Ні |
| Чутливість | 90 дБ |
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальний діапазон частоти | 55 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 20000 Гц |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
- Ціна: 2 348 ₴/комплект








