
LED лампи Decker PL-07 6K D1 (2 шт.)
- В наявності
- Код: НФ-00008951
1 812 ₴/комплект
- +380 (68) 635-54-35
Активна система охолодження, система контролю температури чіпа та застосування високошвидкісного вентилятора дозволили досягти максимальної світловіддачі чіпів CREE light source technology. Зовнішній драйвер застосований у цих лампах виконаний на новітній елементній базі, із застосуванням лише якісних елементів та оснащений модулем обходу помилки бортового комп'ютера. Кожна лампа проходить повний цикл перевірок, що дозволяє впевнено гарантувати стабільну роботу протягом усього терміну служби. Розташування світлодіодів, що повністю збігається з розташуванням ниток розжарення оригінальних галогенних ламп.
Встановлення лампи дуже просте і не вимагає кваліфікації установника. Цим самим Ви зможете встановити лампи самі та заощадите на установці. Світлодіоди лампи готові до роботи відразу після заміни штатних ламп автомобіля.
Характеристики:
- Світловий потік: 12000 Lm
- Температура кольору: 6000K
- Типи цоколя: D1
- Тип LED елементу - CREE light source technology
- Тип охолодження - активний (радіатор з вентилятором)
- Тип драйверу - внутрішній
- Вбудований модуль обходу помилки бортового комп’ютера CAN BUS
- Потужність - 50Вт
- Робоча напруга - 9-32В
- Підключення до штатного блоку розпалу
| Основні | |
|---|---|
| Цоколь | D1S |
| Виробник | DECKER |
| Тип запчастини | Аналог |
| Країна виробник | Китай |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Напруга живлення | 9 В, 32 В, 24 В, 30 В, 10 В, 12 В, 18 В, 16 В |
| Колірна температура | 6000K |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальнє світло |
| Світловий потік | 12000 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 50 Вт |
| Тип охолодження | Активний |
| Тип лампи | LED |
| Джерело світла | Діоди |
- Ціна: 1 812 ₴/комплект


