
влевовправо
Фара робочого світла Cyclone WL-D16 mini STR 48W SP
- В наявності
- Код: НФ-00001984
170 ₴
+380 (95) 135-36-35
- +380 (68) 635-54-35
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна фара робочого світла.
Встановлюється на різні типи транспортних засобів: позашляховики, вантажівки, спецтехніка, мотоцикли, квадроцикли, човни.
2 додаткові режими: червоно-синій стробоскоп або червоно-синє світло
Характеристики:
- Потужність : 48W
- Напруга : 10,8 - 32 В
- Тип світлодіодів : Epistar 3030
- Кількість світлодіодів : LED - 16 шт. + 10шт.
- Режим : червоно-синього стробоскопу
- Розмір : 85х103х19мм (розміри без кріплення)
- Тип світла : направлене дальнє світло (spot)
- Температура світла : 6000K
- Вологозахист : IP 67
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Додаткові фари |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | Cyclone |
| Тип запчастини | Аналог |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Напруга живлення | 24 В, 12 В, 30 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість світлодіодів | 26 шт. |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Потужність | 48 Вт |
| Ширина | 85 мм |
| Промінь | Направленный |
| Висота | 103 мм |
| Глибина | 19 мм |
| Джерело світла | Діоди |
- Ціна: 170 ₴


