
влевовправо
Фара робочого світла Cyclone WL-D16 36W 3030-24 FL
- В наявності
- Код: НФ-00005206
386 ₴
+380 (95) 135-36-35
- +380 (68) 635-54-35
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Cвітлодіодна фара робочого світла.
Встановлюється на різні типи транспортних засобів: позашляховики, вантажівки, спецтехніка, мотоцикли, квадроцикли, човни.
Характеристики:
- Напруга : 10,8 - 32 V
- Тип світла : Розсіяне ближнє світло (flood)
- Кількість LED : 24 шт.
- Типи LED : 3030
- Температура світла : 6000K
- Матеріал : Алюмінієвий корпус, сталеві кріплення, полікарбонатна лінза
- Пило-волого захист : IP 67
- Розміри : 112х125х37мм (розміри без кріплення)
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Додаткові фари |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | Cyclone |
| Тип запчастини | Аналог |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Напруга живлення | 24 В, 12 В, 30 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість світлодіодів | 24 шт. |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Потужність | 36 Вт |
| Ширина | 112 мм |
| Промінь | рассеянный |
| Висота | 125 мм |
| Глибина | 37 мм |
| Джерело світла | Діоди |
- Ціна: 386 ₴


