
влевовправо
Фара робочого світла Nextone NWL-A04 16W SP
- В наявності
- Код: НФ-00001641
123 ₴
+380 (95) 135-36-35
- +380 (68) 635-54-35
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна фара робочого світла.
Встановлюється на різні типи транспортних засобів: позашляховики, вантажівки, спецтехніка, мотоцикли, квадроцикли, човни.
Характеристики:
- Температура кольору : 5700K
- Потужність : 16W
- Напруга : 10 - 80V
- Тип світла : Hаправлене дальнє світло (spot)
- Кількість LED : 16
- Тип LED елементу : 3030
- Корпус : пластиковий, полікарбонатна лінза
- Розміри : 165х51х51мм (розміри без кріплення)
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Додаткові фари |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | Nextone |
| Тип запчастини | Аналог |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Напруга живлення | 48 В, 12 В, 24 В, 30 В, 56 В, 65 В, 80 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість світлодіодів | 16 шт. |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 16 Вт |
| Ширина | 165 мм |
| Промінь | Направленный |
| Висота | 51 мм |
| Глибина | 51 мм |
| Джерело світла | Діоди |
| Сумісність з моделлю | 80V |
- Ціна: 123 ₴


