
влевовправо
Фара робочого світла Cyclone WL-309 20W SP
- В наявності
- Код: НФ-00000426
234 ₴
+380 (95) 135-36-35
- +380 (68) 635-54-35
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Cвітлодіодна фара робочого світла.
Встановлюється на різні типи транспортних засобів: позашляховики, вантажівки, спецтехніка, мотоцикли, квадроцикли, човни.
Характеристики:
- Діапазон робочої напруги: 10,8 – 32 В
- Тип світла: спрямоване дальнє світло
- Кількість світлодіодних елементів – 16 шт.
- Тип світлодіодних елементів – 3030
- яскравість кольору 6000К
- Матеріал корпусу: литий під тиском алюмінію
- Матеріал лінз: ПК
- Водонепроникний: IP 67
- Світловий потік – 2000 люмен
- Розміри: ширина: 150 мм; висота: 38 мм; глибина: 40 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Додаткові фари |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | Cyclone |
| Тип запчастини | Аналог |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Напруга живлення | 24 В, 12 В, 30 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість світлодіодів | 16 шт. |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Потужність | 20 Вт |
| Ширина | 150 мм |
| Промінь | Направленный |
| Висота | 38 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Джерело світла | Діоди |
- Ціна: 234 ₴



