
влевовправо
Фара робочого світла Cyclone WL-L4L 32W Driving
- В наявності
- Код: НФ-00001994
544 ₴
+380 (95) 135-36-35
- +380 (68) 635-54-35
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна фара робочого світла.
Встановлюється на різні типи транспортних засобів: позашляховики, вантажівки, спецтехніка, мотоцикли, квадроцикли, човни.
Наявність горизонтальної світлотіньової межі (дозволяє використовувати дану фару в режимі ближнього світла).
Характеристики:
- Робочий діапазон напруги: 10,8 – 32 В;
- Тип світла: дальнє світло з чітким світлотіньовим кордоном (driving);
- Кількість світлодіодних елементів – 4 шт.;
- Тип світлодіодних елементів - CREE XHP35;
- Колір свічення 6000K;
- Матеріал корпусу: алюміній;
- Матеріал лінз: ПК;
- Водонепроникність: IP 67;
- Розміри: 150 х 56 х 42 мм
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Додаткові фари |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | Cyclone |
| Тип запчастини | Аналог |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Напруга живлення | 24 В, 12 В, 30 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість світлодіодів | 4 шт. |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Потужність | 32 Вт |
| Світловий потік | 2000 лм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 56 мм |
| Глибина | 42 мм |
| Джерело світла | Діоди |
| Функція світла | З ближнім світлом , З дальнім світлом |
- Ціна: 544 ₴


