
влевовправо
Фара робочого світла Cyclone WL-F1BT 45W Premium
- В наявності
- Код: НФ-00001471
579 ₴
+380 (95) 135-36-35
- +380 (68) 635-54-35
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перевернута світлодіодна фара робочого світла.
Встановлюється на різні типи транспортних засобів: позашляховики, вантажівки, спецтехніка, мотоцикли, квадроцикли, човни.
Наявність горизонтальної світлотіньової межі (дозволяє використовувати дану фару в режимі ближнього світла).
Характеристики:
- Потужність : 45 W
- Напруга : 10,8 - 32 В
- Тип світла : Ближнє світло
- Кількість LED : 3 шт.
- Типи LED : 1860 15W
- Температура світла : 5000K
- Встановлення : Перевернута
- Клапан : Для відведення надлишків вологи
- Матеріал : Алюмінієвий корпус, сталеві кріплення, полікарбонатна лінза
- Пило-волого захист : IP 67
- Розміри : 120 х 115 х 65 мм
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Додаткові фари |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | Cyclone |
| Тип запчастини | Аналог |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Напруга живлення | 24 В, 12 В, 30 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість світлодіодів | 3 шт. |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Потужність | 45 Вт |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 115 мм |
| Глибина | 65 мм |
| Джерело світла | Діоди |
| Функція світла | З ближнім світлом |
- Ціна: 579 ₴


